Narodil jsem se v roce 1987. První část života jsem strávil ve vesnicích přiléhajících k Prostějovu (Němčice nad Hanou, Tvorovice, Alojzov). Život na vesnici ve mně pevně ukotvil pozitivní vztah k přírodě a zvířatům. To také udalo hlavní směr při výběru mého studijního oboru. Za první důležitější pracovní pozici považuji mé šestileté působení ve farmaceutickém průmyslu. Tato práce kombinovala mé dvě záliby - biologii a pokročilé technologie. V dnešní době se věnuji spolupráci s malými podnikateli a lokálními podniky, jelikož mám rád pestrou nabídku místních produktů. Domácnost sdílím s úžasnou přítelkyní, která aktivně podporuje všechny mé záliby a aktivity.

Nejvice času strávíme péči o zvířata. Rád se kouknu na prakticky jakýkoliv film (snad jen westerny moc nemusím), nebo si rád zahraji na Playstationu nějakou dobrou “příběhovku”. Celkem dost času trávím v kuchyni. Jídlo mě baví i když výsledky jsou kolísavé. Ze sportu nejvíce brusle, chci se vrátit k turistice a lezení na umělé stěně . U všech těchto aktivit mě doprovází popíjení dobré kávy.

Už před naloděním k pirátům jsem sledoval dění v Prostějově. Největší impuls k mé politické aktivitě byla arogance, s jakou město nakládalo s glyfosáty. Zjistil jsem, že město rozhodně nebude poslouchat hlas obyčejných lidí. Čím více jsem díky kolegům Z MS pronikal do tajů komunální politiky, tím se upevňovalo mé přesvědčení, že Prostějov potřebuje čerstvou krev, modernější a inovátorský přístup.

Kancelář:
Centrum Prostějovských pirátů (CEPP)
nám. T. G. Masaryka 28, 796 01 Prostějov
79601 Prostějov
Česko